הנה הכלל שגורם לך לעבור מקשר אחד למשנהו בלי למצוא את המדוייק לך!

שלום לך, הגבר שעובר מקשר לקשר ומחפש את האחת שאותה יאהב לנצח. היום אנסה להבהיר כלל חשוב שפועל עלינו בזוגיות בין אם אנחנו מסכימים לכך ובין אם לא.

כשנהיה מודעים אליו, יהיה לנו יותר חופש בחירה, מיד מסבירה את הכוונה.

כאשר אנחנו מושכים אל חיינו מישהו חדש, הסיבות לכך מרובות, ובעיקרן אינן מודעות.
הוכיחה את העניין ממש לאחרונה התוכנית "חתונה ממבט ראשון".
במה שהוגדר ניסוי חברתי ראשון מסוגו, ניסו ארבעה מומחים בתחומם לבחור ולמיין מתוך אלפי מועמדים.
הם זיווגו 5 זוגות שהתאמתם מקסימלית לפי ראיונות, מבדקים פזיולוגיים ועוד.

תוצאת הניסוי – זוג אחד נשאר יחד חצי שנה לאחר תום הניסוי הטלוויזיוני, וגם הוא עבר פרידה וחזרה ועוד תלאות בתוך פרק הזמן הקצר הזה.

מסקנה – אין עדיין דרך בטוחה להתחיל זוגיות ולדעת שהיא תמשך לעד. אבל זה לא אומר שנפסיק לנסות ולבקש לעצמנו את האהבה האולטימטיבית שבה נרגיש שלווה, ואהבה, נחת ומילוי צרכים בסיסיים של תחושת שייכות, מגע גופני נעים, כירבול משותף בפוך ביום חורף וכאלה דברים, שבלעדיהם חיינו יהיו "חצי קלאץ'".

אז בבקשה – הכלל!
אנחנו מזמינים אלינו לחיים בדיוק את האדם שנכון לנו, שזה כולל צ'ק ליסט ידוע (מאפיינים חיצוניים, השכלה, מיקום גאוגרפי… כל אחד וההכרחי עבורו) וזה כולל ***תמיד*** (!!) גם צ'ק ליסט חבוי, לא מנוסח במילים, שהוא נופל ברובריקה של "הכימיה" הידועה. אם יש את זה, יש, אם אין את זה לא יעזור שהיא נסיכה ואפילו לא מלכה, זה לא יעשה לך את זה. או לה.

בכימיה יש את המחוות, ההתנהגויות, האישיות הספציפית שמושכת אותנו, גם זאת שנראה שהיא לא, אבל היא תצוץ בהמשך, ואתה בחושים קדומים יכול להריח אותם עוד לפני שפרצו במלוא הדרם.

הגורמים האלה יהיו בכל אחת שתבחר, בתחפושות שונות, בלבוש אחר, אבל הם יתחבאו טוב טוב עד שיצוצו ושוב תמצא את עצמך סוגר את הבאסטה וממשיך הלאה, כי זה לא מה שחיפשת.
אז זהו, שזה מה שחיפשת, גם אם לא ידעת. זה כלל. חוק. זה ימשיך לפגוש אותך, כי הכימיה שלך מנותבת לשם. גם הבאה תהיה כזאת, אלא אם תדע לזהות מהם בדיוק הגורמים המסתוריים האלה שמנהלים לך את חיי האהבה והגיע הזמן לקרוא להם בשם ולסלק אותם מהדרך, או להתיידד איתם ולהבין שהאחת שלך נמצאת מתחת לבלגן הזה שהיא עושה לך בנשמה.

אחרי שאתה יודע שזה שם, קיבלת חופש בחירה. אם להמשיך לחפש, או שאולי עדיף להשאר ולמצוא את האהובה שלך בקשר הזוגי הנוכחי.

זה הכלל. Take It or Leave It !!!
ואגב, נשים זה נכון גם לכן. מה לעשות (-: